FLACARP nové funkce 2021


Další funkce signalizátorů FLACARP F1 a příposlechu FLACARP RFX
(verze od ledna 2021)


1) Ochrana proti odcizení: při vypnutí signalizátoru je vyslán signál na příposlech. Pokud se tedy někdo přiblíží k vašim hlásičům a vypne je, ozve se vám na příposlechu signál.
2) Inteligentní úsporný režim: signalizátor neustále kontroluje kondici baterií a v okamžiku kdy zjistí, že kapacita baterií klesla pod nebezpečnou mez, nenechá vás ve štychu! Omezí jas LED diod, sníží intenzitu zvuku a přesměruje toky energie do toho nejdůležitějšího: snímání záběru a do dálkového příposlechu: nepatrně se vám tedy zeslabí LED diody a zvuk, ale stále spolehlivě se přenese záběr na váš příposlech. Tato funkce prodlouží životnost baterií až o 10% (cca 20 dnů - dle typu baterií, jejich stavu a teploty). Podobnou funkci úsporného režimu znáte třeba z mobilních telefonů.
3) Signalizace stavu baterie: vylepšili jsme signalizaci slabých baterií, aby jste s předstihem byli informování o brzké nutnosti baterie vyměnit. Jednoduše stlačíte tlačítko a zobrazí se Vám aktuální stav baterie - hned víte, na čem jste, zda baterie vyměnit nebo ještě vydrží vaši další výpravu k vodě.
4) Optické rozlišení směru odvíjení vlasce na příposlechu: nyní "padák" na příposlechu nejen uslyšíte, ale i uvidíte. Na příposlechu tedy nejen zvukem, ale i na LED diodách poznáte směr dopředu a směr dozadu.
5) Nafoukli jsme paměť u příposlechu o 100% : doposud jste mohli uložit až 6 zařízení (hlásiče + chystané alarmy). Nový balíček funkcí zvětšuje paměť na dvojnásobek. Do příposlechu tedy uložíte až 12 zařízení FLACARP ! A proč tolik, když používáte jen dva nebo tři hlásiče? Protože pro vás vyvíjíme zajímavé příslušenství, které budete moci k příposlechu postupně připojovat. Například více alarmy hlídat lovné místo, bivak, zaparkované auto, člun ...
6) A mysleli jsme i na světla: Jak už víte, příposlech FLACARP slouží nejen pro zobrazení záběru a alarmů, ale můžete jím ovládat i LED světlo - jednoduše zmáčknete tlačítko na přijímači a můžete ovládat světlo FLACARP (třeba při zavážení krmiva za špatné viditelnosti označit lovné místo). Nový balíček rozšíří i tuto možnost: svým příposlechem budete moci ovládat až 4 světla FLACARP.

ZDE je ke stažení návod popisující nové funkce a ovládání (pdf).

 

Jen pro připomenutí ... co je u nás běžné od samého začátku:
1) Diskrétní režim: na našich výrobcích je samozřejmé, že můžete, třeba v noci, zcela vypnout LED diody i zvuk, a nechat pracovat jen příposlech, na kterém lze zvuk také vypnout a ponechat třeba jen vibrace.
2) Spolehlivý a věrný přenos záběru na přijímač: to, co se děje na hlásiči, to se věrně přenáší na přijímač. Pomalé odvíjení vlasce, rychlost, razance, jízda ... 
3) Záruka kompatibility: výrobky zakoupené od samotného začátku umějí a budou umět komunikovat s libovolným příslušenstvím, které vyrábíme nebo vyrobíme. Ať to budou světla nebo alarmy. A to i za rok, za dva či pět let ... pokud jste tedy se signalizátory spokojeni, nebudeme vás nutit pořizovat si a platit nové.
4) Servis jako služba: protože bereme výrobu jako službu, jsme tady pro Vás. Máte nějaké přání nebo problém? - napište nám. Ať už je výrobek v záruce nebo po záruce, budeme se snažit vždy pomoci !
5) Nasloucháme: máte nějaký nápad, myšlenku, přání? Napadla vás nějaká funkce nebo vylepšení? Napište nám, zavolejte, přijeďte. Rádi si o tom s vámi popovídáme, myšlenku rozšíříme a pokud to bude šikovný nápad, tak ji začleníme do našich-vašich výrobků. Přeji Vám, ať Vám produkty FLACARP slouží a pokud budete mít nějaké dotazy, přání a náměty, jsem Vám k dispozici.


Děkuji.

Tomáš Flajzar - FLACARP

email: tomas@tfe.cz

 tel.: +420 731 115 151

Prodejna

TFE elektronika s.r.o.
náměstí Svobody 1509
696 81 Bzenec

obchod@tfe.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím